0




Kód produktu:




Popis produktu



 
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Cisco OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, L

Cisco OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, Long Reach (40km) ...

1 425.60 EUR s DPH

Catalyst 9500 40-port 10Gig switch, Netw

Catalyst 9500 40-port 10Gig switch, Network Advantage ...

33 696.00 EUR s DPH

Catalyst 9500 40-port 10Gig switch, Netw

Catalyst 9500 40-port 10Gig switch, Network Essentials ...

32 011.20 EUR s DPH

DCNM for LAN Advanced Edt. for Nexus 930

DCNM for LAN Advanced Edt. for Nexus 9300 switches ...

1 296.00 EUR s DPH

Cisco 866VAE Secure router with VDSL2/AD

Cisco 866VAE Secure router with VDSL2/ADSL2+ over ISDN Listová cena 575USD bez DPH Dodanie cca ...

732.37 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 20.02.2020.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok