0

Infortrend Optical FC cable, LC-LC, MM-62.5/125, Duplex, LSZH, O.D.=1.8mm*2, 10 Meters



Infortrend Optical FC cable, LC-LC, MM-62.5/125, Duplex, LSZH, O.D.=1.8mm*2, 10 Meters

Kód produktu:9270CFCCAB03-0010
Vaša cena s DPH:45.50 EUR  
 37.9167 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

SFP Module, 8G-FC LC optical. Special bundle price, to be purchased with Infortrend RAID subsystem only.


Hmotnosť produktu:0.5 kg

 

Záruka:
36 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok